05.03.2020

İkinci el raf sistemleri, hızlı ve sonuç odaklı çözüme ulaşmak isteyenler için harika bir seçimdir. Genellikle yeni bir depo ya da depolama çözümü için farklı alternatifler arıyorsanız, ikinci el raf sistemleri sizin için gerçek ve düşük maliyetli bir çözüm olabilir.

Bir depo sahibi veya yöneticisiyseniz, en iyi fiyata en uygun ikinci el raf sistemleri almanın ne kadar önemli olduğunu anlayabilecek ve raf sistemlerinin maliyetlerini sorguladığınızda aklınızda birçok şey şekillenecektir. İnternette doğru bilgi almadan farklı ikinci el raf sistemleri satan satıcılar işinizi zorlaştırabilir. Bu durum genellikle fark edemediğiniz yapısal sorunlara, kazalara ve maliyet sorunlarına yol açabilir. Hizmet kalitesini ve teknik donanımını bilmediğiniz bir firmadan ikinci el raf sistemleri satın almanız daha fazla para harcamanıza neden olabilir.  

Paranızın tam karşılığını en iyi şekilde almak istiyorsanız ikinci el raf sistemleri sizin için harika bir seçenek olabilir. Zem Raf, 40 yılı aşan derin bilgi ve deneyimi ile ikinci el raf sistemleri konusunda sizlere en iyi teknik ve tasarım desteğini büyük bir özveriyle sunmaktadır.

Kolay Uygulanabilirlik

Depo alanından en iyi şekilde yararlanmak için ikinci el raf sistemi satın alarak, (ürün stoğunuzu göz önünde bulundurarak) düzgün çalışan bir sistem ve düzen oluşturma özgürlüğüne sahip olabileceğiniz bir raf sistemine kavuşursunuz. Zem Raf Sistemleri, ikinci el raf sistemleri çözümlerini, konusunda uzman ve eğitimli ekibiyle depo sisteminize uygulanabilir ve kullanım kolaylığı sağlayabilir bir tasarım planlamasıyla sunmaktadır.

Yeniden Tasarım

Zem Raf, ikinci el raf sistemleri satışı öncesinde elinde bulundurduğu bütün raf sistemlerini kalite ve kullanım açısından çeşitli testler uygulayarak satışa hazırlamaktadır. Zem Raf, kalite kontrolden geçmeyen hiçbir ikinci el raf sistemini müşterilerine sunmamaktadır. Ayrıca müşteri ihtiyaçları doğrultusunda ilerleyen bir planlama süreci bulunmaktadır. İstenen ikinci el raf sistemleri, depolama alanına uygunluk konusunda ölçüm, tasarım ve uygulama açısından kontrol edilir. Müşteri isteklerine göre farklılaştırılan tasarım, raf sisteminin ilk halinden farklı bir tasarımda sunulabilmektedir.

Zem Raf, ikinci el raf sistemleri konusunda etkili ve proaktif bir çalışma yürüterek elinde bulunan bütün raf sistemleri için üst seviye bir kalite kontrol süreci oluşturur.

Üst Seviye Uzmanlık ve Teknik Destek

İkinci el raf sistemleri ve raflarınız hakkında size en doğru tavsiyelerde bulunabilecek bir ekibe sahip olan Zem Raf ile sisteminizin iş sağlığı ve güvenliği açısından nasıl çalıştığı hakkında sizi detaylı olarak bilgilendireceğiz. Farklı raf sistemlerinin farklı şekillerde ele alınması gerekebilir. Bu nedenle deponuza kurulumunu gerçekleştirdiğimiz ikinci el raf sistemlerinin her noktasında profesyonel bir teknik destek sunmaktayız.

Bir Raftan Çok Daha Fazlası

Zem Raf’tan ikinci el raf sistemleri satın almanız halinde güvenli, kaliteli ve uygun bir fiyata ikinci el raf sistemlerine ve Zem Raf’ın birçok seçeneği arasındaki raf sistemlerinden seçim yapabilirsiniz. Deponuz için mükemmel ikinci el depo raf sistemleri ve bu raf sistemlerini bir araya getirmenize nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için bizimle iletişime geçin.

Proje, planlama, tasarım ve uygulama konularında ne kadar hassas olduğumuzu görmek ve detaylı bilgiye ulaşmak için bizleri ziyaret edebilir ya da web üzerinde bulunan iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Teklif
İste

Teklif
İste

Hemen Fiyat Teklifi Alın

Bilgilerinizi bırakın biz size ulaşalım.