Müşterilerine minimum hata ile ürün göndermek ve ihtiyaçlarına tam anlamıyla cevap verebilmek için satın aldığı ürünleri tasnif(ayrıştırma), boylama(kesme), tamirat-tadilat, kaynak, boyama ve sevk ederken temizleme vb. gibi detaylı işlemlerden geçirmektedir. Yukarıdaki detaylı islemlerin haricinde Zem Raf Sistemleri, birçok ürünü de kendi bünyesinde üretebilmektedir.

Üretim ve tadilat esnasında ihtiyaç duyulabilecek bütün sıfır aksesuarlar (ayak papucu, pim, civata, dübel, diyagonal, konnektör, sac ve profil hammaddesi v.s) her zaman Zem Raf Sistemleri A.Ş. stoklarında müşterileri için hazır bulunmaktadır.

Zem Raf Sistemleri A.Ş. çağın gereksinimleri ve sektörün standartlarına dikkat eden bir firmadır. Sürdürülebilir müşteri memnuniyeti için makineleşme ve gerekli teknolojik yatırımları(yazılım, çizim programları vb.) kaliteden ödün vermeksizin müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Misyonumuz

Müşterilerimiz ve çalışma arkadaşlarımız, firmamızın her zaman için odak noktasıdır. Misyonumuz ise müşterilerimiz için, onları değerli hissettirmek, isteklerine ve ihtiyaçlarına yönelik hızlı, uygun maliyetli ve sürdürülebilir çözümler üretmektir. Çalışma arkadaşlarımız için ise kaliteli, güzel bir yaşam ve başarılarla dolu bir kariyer sunmaktır.

Vizyonumuz

ZEM RAF SİSTEMLERİ A.Ş. olarak, 40 yıllık tecrübemizi modern teknikler ve yenilikçi bakış açımızla harmanlayarak profesyonel ekibimizle birlikte maksimum müşteri memnuniyetini sağlamak, özellikle 2.el raf sistemleri sektöründe dünya çapında bilinen, güvenilir bir firma olmaktır.

Neden Zemraf

  • Sizi dinliyoruz, isteklerinizi ve ihtiyaçlarını anlıyoruz, tecrübemiz ve profesyonel danışmanlığımızla en uygun çözümleri size sunuyoruz.
  • Genç, dinamik ve yenilikçi kadrolarımızla, sanayideki tüm gelişmeleri yakından takip eden ve bunları hizmetlerimize uygulayan bir firmayız.
  • Sektöründe ihracat, ithalat ve mühendislik çözümlerine eğilen ve profesyonelce uygulamaya çalışan tek firmayız.
  • Gelişmiş atölye, montaj hattımız ve profesyonel saha ekibimizle müşterilerimizin en spesifik taleplerine bile cevap vermeye çalışıyoruz.
  • Satış sonrasında da sağladığımız bakım ve desteklerle müşterimizin yanında durmaya devam ediyoruz.

Teklif
İste

Teklif
İste

Hemen Fiyat Teklifi Alın

Bilgilerinizi bırakın biz size ulaşalım.