2.el ve sıfır depo raf sistemlerinin yanı sıra; geniş ürün skalamızla Forklift ve istif makineleri, her türlü depolama ekipmanları, personel soyunma dolapları, market ekipmanları ve arabaları, ofis mobilyaları, plastik, ahşap ve demir taşıma kasaları, endüstriyel arşiv ekipmanları ve endüstriyel makineler vb ) sektörün 2.el sanayi marketiyiz. Yüzlerce çeşit, yüksek hacimli ürün stoğumuzla, müşterilerimizin ihtiyacına ve isteklerine yönelik her türlü projelendirme, revizyon ve bakım yapıyoruz.

Personelimizin mutluluğu ve müşterilerimizin memnuniyeti başarımızın sırlarındandır. ZEM RAF SİSTEMLERİ A.Ş. olarak performanstan önce karaktere ve güvene önem veren kocaman bir aile olma yolunda ilerleyen bir firma mantalitesine sahibiz. Toplumsal değerlere ve normlara dikkat eden kurum kültürümüz ile çalışanlarımızın gelişimine, mutluluğuna ve sağlığına maksimum düzeyde dikkat ediyoruz.

Misyonumuz

Müşterilerimiz ve çalışma arkadaşlarımız, firmamızın her zaman için odak noktasıdır. Misyonumuz ise müşterilerimiz için, onları değerli hissettirmek, isteklerine ve ihtiyaçlarına yönelik hızlı, uygun maliyetli ve sürdürülebilir çözümler üretmektir. Çalışma arkadaşlarımız için ise kaliteli, güzel bir yaşam ve başarılarla dolu bir kariyer sunmaktır.

Vizyonumuz

ZEM RAF SİSTEMLERİ A.Ş. olarak, 40 yıllık tecrübemizi modern teknikler ve yenilikçi bakış açımızla harmanlayarak profesyonel ekibimizle birlikte maksimum müşteri memnuniyetini sağlamak, özellikle 2.el raf sistemleri sektöründe dünya çapında bilinen, güvenilir bir firma olmaktır.

Neden Zemraf

  • Sizi dinliyoruz, isteklerinizi ve ihtiyaçlarını anlıyoruz, tecrübemiz ve profesyonel danışmanlığımızla en uygun çözümleri size sunuyoruz.
  • Genç, dinamik ve yenilikçi kadrolarımızla, sanayideki tüm gelişmeleri yakından takip eden ve bunları hizmetlerimize uygulayan bir firmayız.
  • Sektöründe ihracat, ithalat ve mühendislik çözümlerine eğilen ve profesyonelce uygulamaya çalışan tek firmayız.
  • Gelişmiş atölye, montaj hattımız ve profesyonel saha ekibimizle müşterilerimizin en spesifik taleplerine bile cevap vermeye çalışıyoruz.
  • Satış sonrasında da sağladığımız bakım ve desteklerle müşterimizin yanında durmaya devam ediyoruz.

Teklif
İste

Teklif
İste

Hemen Fiyat Teklifi Alın

Bilgilerinizi bırakın biz size ulaşalım.